• carousel2.jpg
  • carousel3.jpg
  • carousel4.jpg
  • tabestan-khadamatt -2.jpg
  • tabestan-khadamatt.jpg

سیستم DUOPASS

 

مدل اکوفلوکس (EKOFLUX)  نیز مانند سایر مدلهای پكیج مخزن دار دارای تكنولوژی منحصربفرد DUOPASS است که به لطف برخورداری از این فن آوری به همراه دو مبدل حرارتی ،قابلیت تأمین آبگرم مصرفی با حجم آبدهی بالا را فراهم می کند.

پكیج های سری اکوفلوکس شرکت رادیانت به دلیل برخورداری از سیستم ،DUOPASS® عملكرد چگالش را در هر دو حالت گرمایش و آب گرم مصرفی انجام می دهند. سیستم DUOPASS بر اساس عمل ترکیبی پیش گرمایش آب و کلید جریان الكترونیك رادیانت ( فلوسوئیچ) کار می کند.آب سرد ورودی از طریق مبدل صفحه ای مكمل، از پیش گرم می شود.

DUOPASS  از تخلیه آب مخزن به طور کامل جلوگیری می کند و امكان افزایش میزان دبی آبگرم ،فراتر از یك خروجی رافراهم می نماید و علاوه برآن با توجه به عبور جریان برگشت مدار از کوئل داخل مخزن ،درجه حرارت آب مدار برگشت به شدت کاهش می یابد (که به طور خاص درمورد دستگاه های چگالشی بسیار مفید است) و باعث افزایش چشمگیر میزان راندمان می گردد.

سیستم DUOPASS با عملكرد کلید جریان الكترونیكی (فلوسوئیچ) و به طور همزمان کار می کند که قادر است نیاز به آب گرم با دمای ثابت را فراهم کند. در غیراین صورت، با استفاده ازسیستم های پكیج شوفاژ مخزن دار معمولی، شعله فقط زمانی روشن می شود که سنسورِ پكیج، کاهش دما را تشخیص دهد. به این دلیل، زمانهای راه اندازی در سیستم های معمولی طولانی تر می شود، آب گرم با دمای ثابت تأمین نمی شود و زمان تأمین مجدد آبگرم ذخیره در مخزن طولانی است.

همان طور که اشاره شد سیستم DUOPASS از همه پتانسیل های ذخیره سازی با حداقل زمان بازیابی استفاده می کند و ازاین طریق حداکثر صرفه جویی در مصرف انرژی و بیشترین آسایش را فراهم می نماید.

 

 

 

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، خیابان سنایی ، خیابان بیست و یکم ، پلاک 4  ،   گروه تولیدی و بازرگانی گرماآوران پارسه - تلفکس: 88812887-021     88848008-021