• carousel2.jpg
  • carousel3.jpg
  • carousel4.jpg
  • tabestan-khadamatt -2.jpg
  • tabestan-khadamatt.jpg

تاریخچه گرما آوران پارسه

گروه تولیدی و تعاونی سرمایشی و گرمایشی گرما آوران پارسه فعالیت خود را با مدیریت آقای ابوذر شاهزاده حمزه در سال 1385 با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با هدف کارآفرینی و اشتغال زایی تاسیس نمود.
گروه تولیدی و تعاونی سرمایشی و گرمایشی گرما آوران پارسه توانست با تکیه بر دانش علمی و تجربه عملی، و همچنین کارشناسان مجرب و آموزش دیده ، گامهایی بلندی را در جهت  ارتقاء سطح کمی و کیفی تولیدات خود بر دارد.
این مجموعه در ابتدا تنها به عنوان وارد کننده تجهیزات گرمایشی و سرمایشی از قبیل پکیج گرمایشی و رادیاتور فعالیت نمود.
اما در ادامه این شرکت  در سال 1390 با استناعت به لطف الهی و توجه به تولید داخلی اقدام به تاسیس سایت تخصصی و کارخانه تعاونی و تولیدی سرمایشی و گرمایشی گرماآوران پارسه  نمود.
این واحد تولیدی در استان تهران - شهرک صنعتی پیشوا قرار دارد.
محصولات این شرکت تحت لیسانس کمپانی رادیانت ایتالیا دارنده استانداردهای اروپایی تولید و به بازار عرضه میگردد.
 از ویژگی‌های منحصر به فرد محصولات تولیدی شرکت گرماآوران پارسه راندمان بالا، مصرف بهینه سوخت و زیبایی و .....  میباشد.
همچنین این مجموعه توان تولید  انواع آبگرمکن گازی دیواری با ظرفیت تولید سالانه 9375 دستگاه و پکیج گرمایشی دیواری غیر برقی با ظرفیت تولید سالانه 18750 را دارا می باشد
این شرکت در راستای سیاست مشتری مداری و افزایش رضایت مشتریان خود، واحد خدمات پس از فروش محصولات خود را تاسیس نمود . این واحد هم اکنون  در تمامی مناطق کشور دارای نمانیده خدمات پس از فروش می باشد که با همکاری بیش از 100  نفر از متخصصین خود در تمامی استانهای کشور آماده ارائه خدمات پس از فروش به هموطنان عزیز می باشد.

 

gaparseh

 

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، خیابان سنایی ، خیابان بیست و یکم ، پلاک 4  ،   گروه تولیدی و بازرگانی گرماآوران پارسه - تلفکس: 88812887-021     88848008-021