• carousel2.jpg
  • carousel3.jpg
  • carousel4.jpg
  • tabestan-khadamatt -2.jpg
  • tabestan-khadamatt.jpg

تکنولوژی جدید دیجیتال TR

برد الکترونیک محصولات شرکت رادیانت، بهره‌گیری از از تکنولوژی TR طراحی و عرضه شده است.
DIGITECH TR  در  تمام پکیج‌های رادیانت اطلاعات کاربردی را برای درک و مفهوم بهتر کاربر نشان می‌دهد. این تکنولوژی در پکیج توسط یک صفحه نمایش با نور پس زمینه آبی و قابلیت انجام آزمایش‌های پیشرفته و تشخیص کدهای خطا با توجه به نیازهای تکنسین‌ها و کارشناسان فنی ارائه شده است.
DIGITECH TR  در تمام مدل‌های سنتی و چند منظوره کاملاً قابل تعویض می‌باشد. به این منظور (به لطف این تکنولوژی) تمام پارامترهای عملکردی را می‌توان برای تمامی مدلها انتخاب کرد. علاوه بر این برد الکترونیکی را می‌توان با دریچه گازهای مختلف استفاده کرد. این ویژگی‌های جدید کمک بسازایی در افزایش راندمان جهت صرفه‌جویی انرژی و مالی به تکنسین‌ها و کارشناسان فنی دارند. تنظیم ویژگی‌های بدون تغییر بردهای الکترونیکی مدلهای قبلی رادیانت با استفاده از امکانات کارشناسان فنی مرکز خدمات انجام می‌پذیرد.
LCD DISPLAY DIAGNOSTIC از تکنولوژی برتر برد الکترونیک TR با استفاده از یک صفحه نمایش برای تشخیص نحوه عملکرد توابع و خطاها استفاده شده است.
وقتی که پکیج در حالت آماده به کار یا نیمه خاموش می‌باشد، سنسور دمای هوا برحسب C˚ و تمامی حالتهای‌ توابع از جمله گرمای مرکزی و آب گرم بهداشتی روشن و بر روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود.
جهت استفاده و درخواست هر نوع توابع (آب گرم مصرفی* و گرمای مرکزی*) با استفاده از * و * روی صفحه نمایش ظاهر می‌شوند. احتراق و عملکرد پکیج از طریق نماد * ظاهر می‌شوند.
درجه نرمال گرمای مرکزی بین 30˚c و 80˚c و آب گرم مصرفی بین 35˚c و 60˚c می‌باشد، که این جزء توابع تعریف شده برد کنترل می‌باشد و این مقادیر قابل کنترل و مدیریت برد کنترل نیز می‌باشد.
هرگونه نقص ماننده فشار کم آب با نماد * بر روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود که در این صورت توابع خطا کنسل شده و توابع و پارامترهای درست مجدداً راه‌اندازی می‌شوند.


کنترل پانل
کلید خاموش و روشن و انتخاب حالتهای مختلف
    صفحه نمایش LCD
   کلید اطلاعات
   کلید راه‌اندازی
  کلید درجه گرمای مرکزی بین 30˚c و 80˚c
  کلید درجه آب گرم مصرفی  بین 35˚c و 60˚c


پمپ: سیستم سیرکولاسیون مدار گرمایش مرکزی با بالاترین کیفیت و حداکثر راندمان
ریموت کنترل پکیج: سیستم کنترل از راه دور ترموستات (اختیاری)
صفحه نمایش: طراحی جدید برگرفته از نیرو خلاقیت انسانی صفحه کنترل الکتریکی با عملکرد بهتر
مبدل حرارتی: طراحی جدید مبدل حرارتی به منظور راندمان بهتر برای دستیابی به تمامی اجزای قطعات

 

آدرس : تهران ، خیابان مطهری ، خیابان سنایی ، خیابان بیست و یکم ، پلاک 4  ،   گروه تولیدی و بازرگانی گرماآوران پارسه - تلفکس: 88812887-021     88848008-021